Bubáci proti strachu - Gruji.cz
Tento obchod používá cookies, které jsou nutné pro plynulý proces nakupování a aby si obchod pamatoval vámi zvolené typy zobrazení výrobků v kategoriích.
Bubáci Grujáci

Různí dřevění bubáci proti různým strachům. Dekorativní talisman do Vašeho domova. Přenechte své strachy bubákovi, je to jeho přirozenost!

Bubáci Grujáci Počet produktů: 74

Podkategorie

 • Bubáci Grujáci

  Samostatní bubáci Grujáci. Grujáci, bubáci proti strachu. Váš talisman do vašeho domova. Kamkoliv, třeba do vitrínky nebo na poličku, ať je neustále na očích. Kdykoliv se vás onen strach zmocní, honem jej předejte Grujákovi, ať se cítíte znovu fajn!

 • Kolekce Grujáků

  Kolekce Grujáků, kteří spolu sdílí určitý společný strach a rozšíří tak spektrum množství strachů, jež společně pohltí. Nebo taky jen cenově výhodná řada dřevěných bubáků, dekorací pro ozdobení vašeho domova.

 • Grujáci na pověšení

  Malí placatí bubáčci Grujáčci, velice se podobající svým "3D" předlohám. Jsou však o poznání menší a díky provázku se dají pověsit prakticky kamkoliv. Zrcátko automobilu? Klika od okna či skříňky? A co třeba nade dveře nebo místo obrázku?

 • Poskládej si sám

  Materiál a různé další části potřebné ke složení Grujáka dle vlastních potřeb. Barevné kombinace vlásků i ručiček. Kategorii panuje Gruják Prokrastiňák.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 74 položek