Tento obchod používá cookies, které jsou nutné pro plynulý proces nakupování a aby si obchod pamatoval nákupní košík u nepříhlášených uživatelů. Též jsou cookies vhodné pro statistiky obchodu, díky kterým neustále upravujeme rozhraní a popis, aby bylo nakupování plynulejší a příjemnější. Děkujeme za pochopení!
Bubáci

Přenechte své strachy bubákovi, je to jeho přirozenost!

Bubáci Počet produktů: 58

Podkategorie

 • Malovaní Grujáci

  Samostatní bubáci Grujáci. Grujáci, bubáci proti strachu. Váš talisman do vašeho domova. Kamkoliv, třeba do vitrínky nebo na poličku, ať je neustále na očích. Kdykoliv se vás onen strach zmocní, honem jej předejte Grujákovi, ať se cítíte znovu fajn!

 • Gravírovaní Grujáci

  Gravírovaní Grujáci - pájkou vypalované tvary, vzory a ornamenty. Podobně jako malovaní Grujáci. S malovanými mají společné vlásky a ruce. Místo barvy jsou lakovaní.

 • Kolekce Grujáků

  Výhodné kolekce s jednotlivými Grujáky. Pokud využijete kolekce, bude levnější doprava Grujáků k vám domů. Cena dopravy se postupně snižuje dle výše objednávky, však milníky pro snížení ceny jsou právě ceny Grujáků. Nynější kolekce jsou však složeny tak, aby komplexněji shrnuli váš strach a postarali se o něj v širším spektru.

 • Kompletní kolekce

  Gruják s jeho placatým příbuzným na krk a náušnicemi ve tvaru Grujáčka. Vždy kompletní, vždy všichni pohromadě! Mějte svůj strach s jistotou v bezpečí Grujáků nikoli nikde ve Vás!

 • Poskládej si sám

  Materiál a různé další části potřebné ke složení Grujáka dle vlastních potřeb. Barevné kombinace vlásků i ručiček. Kategorii panuje Gruják Prokrastiňák.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 58 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 58 položek